Bize Ulaşın

BAŞKAN KIRGÖZ'E VEKİL DESTEĞİ

BAŞKAN KIRGÖZ'E VEKİL DESTEĞİ

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz’ü ziyaret etti.

CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz’e tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette CHP’li meclis üyeleri de yer aldı. 

Vekil’den öneri

CHP’li Sındır, ziyarette Dikili Belediyesi’nin mali durumu hakkında da bilgi aldı. Yüksek borç ile devralınan belediye için önerilerde bulunan Sındır, tasarruf içerisinde, kısıtlı imkanlarla da olsa ufak dokunuşlar ile kentin ve yaşayanların huzur ve mutluluğunun sağlanabileceğini belirterek, " Görevinizde başarılar diliyorum. Dikili için hayırlı, uğurlu olsun. Dikili'mize, çalışanlarınıza, halkınıza huzur ve mutluluk getireceğinizi biliyorum. Maddi tablo ortada. Bu şartlar içerisinde bir yandan tasarruf edecek bir yandan da gelişinizi hissettirmek ve yeni yönetiminizle farkınızı gösterecek hizmetleri Dikili’ye kazandıracağınıza inancım tam" dedi.

Sındır’a Teşekkür

CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’a tüm Dikililer adına teşekkür eder Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “ Sayın vekilimizin desteğini her an olsun hissetmek bizim için önemli. Kendisinden aldığımız destek ile Dikili’mize hak ettiği hizmetleri sağlayacak, Dikili’mizi geleceğe taşıyacağız” dedi.

Engeller aşılacak

Belediye personeline olan güvenin tam olduğunun altını çizen Başkan Kırgöz, " Birçok belediyede olduğu gibi bizim de en büyük sorunumuz mali bütçe. Aşılmayacak bir durum değil. Aştıktan sonra daha mutlu olacağız. Bu zorluğu kendi gücümüzle birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak aşacağız. Dikili’mizde belediye hizmetlerimizi aksatmamak adına çalışmalarımıza hız verdik. İzmir Büyükşehir Belediye’mizin de desteğiyle çalışmalarımıza hemen başladık. İlçemizde bir hareket yarattık. Halktan çok olumlu tepkiler alıyoruz. Bunları kıt kanaat imkanlarla sürdürüyoruz. Ancak önümüzde ki aylarda bunların hepsini aşacağımıza inanıyorum. Tüm engelleri birlikte aşacağız" diye konuştu.

GALERİ

FAYDALI LİNKLER

ADİL KIRGÖZ

Dikili Belediye Başkanı