Bize Ulaşın

    (0232) 671 40 20 - 671 40 56

Başkanın Mesajı

Değerli Dikilili Hemşehrilerim, 

Çağdaş, şeffaf ve üretken bir belediyecilik anlayışıyla, halkımız için en iyi hizmeti sağlayabilmek adına yola çıktık. Bu onurlu görevde genç ve dinamik ekibimizle birlikte yorulmadan çalışacağız. Dikili’de barış, huzur, kardeşlik ve hizmet sözü verdik. Verdiğimiz her sözün sonuna kadar arkasında olacağız. 

Tüm hizmetlerde birinci sınıf olma gayreti içerisinde, dürüst ve insan odaklı çalışmalarımızla Dikilimiz için üreteceğiz. Hukuk, adalet ve doğruluk için mücadelemizi hep sürdürdük, bu yönetim anlayışıyla Dikili’yi hak ettiği noktaya taşıyacağız. 

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için gece gündüz demeden, bütün birimlerimizle yürüttüğümüz çalışmalarda en büyük güvencemiz, siz saygı değer hemşehrilerimizin bize olan inancı, güvenci ve desteğidir. Sizlere, sevgili Dikilili hemşehrilerimize daha iyi hizmet etmek için her zaman görüş önerilerinizi ve desteklerinizi bekliyoruz. Bizlere duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz destek için teşekkürlerimi sunarak; “Birlik ve beraberlik içinde mutlu bir Dikili” diyorum. 

Sevgi ve saygılarımla…

Mustafa TOSUN Dikili Belediye Başkanı 

 

FAYDALI LİNKLER

Mustafa TOSUN

Dikili Belediye Başkanı