Bize Ulaşın

    (0232) 671 40 20 - 671 40 56

Nereye Atayım Projesi

Nereye Atayım Projesi

Nereye Atayım Projesi

Atıkların kaynağında düzgün toplanması ve geri dönüştürülmesi konusunda gelişen yeni şartları yakalamak, yeni bir sistem ihtiyacını karşılamak için, Nereye Atayım Platformu ve Belediyemiz arasında "Nereye Atayım?" projesi başlatılmıştır. 

Yeni bir sistem ile başlatılan projede; Saha bilgi yönetim sistemi her bir envanter için o envanter ile alakalı Belediye, Lisanslı Firma, Yetkilendirilmiş Kuruluş, Ekipman Üreticisi, Ambalaj üretici için özel raporlar oluşturabilmektedir. Her bir paydaş kendi ekipmanlarını takip edebilmekte, harita üzerinde gösterebilmektedir. Ayrıca envanterleri durumlarına göre filtreleyerek envanterlerin, sevkiyat durumlarını, sahada bulundukları süreyi, servis bakım durumlarını takip edebilmektedir.

Nereye Atayım? projesinin amacı, geri dönüştürülmesi için atıkların, kaynağında düzgün toplanmasını kolaylaştırmak ve toplama ekipmanlarının doğru takip edilebilmesi için envanter kayıtlarını oluşturmaktır.

Ekte gönderdiğimiz link ile artık vatandaşlarımız'da kendisine en yakın ve ihtiyacını karşılayacak envanter bilgisini ekipman haritası üzerinden görebilecektir.

https://goo.gl/3yCgwL

FAYDALI LİNKLER

Mustafa TOSUN

Dikili Belediye Başkanı